35. Krystyna Khvostyk, Rytm miłości, 2018

1. Opis pozycji: olej / płótno, 30 x 70 cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 1000

SKU: 5e5f951de530 Kategoria: Product ID: 24583