Strona głównaV Aukcja Sztuki35. Katarzyna Czajka, Jeden ze stu, 2016 35. Katarzyna Czajka, Jeden ze stu, 2016 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 130×160 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 1500 1} SKU: 9380e555b3a9 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20923