35. Katarzyna Czajka, Jeden ze stu, 2016

1. Opis pozycji: olej/płótno, 130×160 cm
2. Cena wywoławcza: 1500
3. Cena końcowa: 1500

1}

SKU: 9380e555b3a9 Kategoria: Product ID: 20923