Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki35. Edward Dwurnik, ‘Międzylesie’, 1974 35. Edward Dwurnik, ‘Międzylesie’, 1974 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 90×73 sygnowany w p. d. rogu 2. Cena wywoławcza: 55000 3. Cena końcowa: 85000 SKU: 7feba5744a08 Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25992