34. Tomasz Sętowski, DE FUTURO
1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 80 cm, w oprawie113,5 x 134
sygnowany l.d.: T.Sętowski, sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DE FUTURO’| olej, płótno 100 x 80 cm|Tomek Sętowski| dołaczony certyfikat autorski
2. Cena wywoławcza: 60000
3. Cena końcowa: 75000