34. Krzysztof Ludwin, Włoskie wakacje – Siena w świetle, 2019

1. Opis pozycji: olej/płótno, 70×80 cm
2. Cena wywoławcza: 2200
3. Cena końcowa: 2400

SKU: cf79068b2e54 Kategoria: Product ID: 22571