34. Katarzyna Karpowicz (ur. 1985, Kraków ), ‘ Chana ‘ 2022

1. Opis pozycji: olej , płótno, 60×60 cm

Sygnowany na odwrociu . Obraz był prezentowany na wystawie ‘ Zaćmienie ‘ w Płońskej Galerii Sztuki w 2022. Do pracy dołączony katalog z wystawy.
2. Cena wywoławcza: 12000
3. Cena końcowa: 18000

SKU: 26c3c9fd98cb Kategoria: Product ID: 25663