Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki33. Łukasz Patelczyk (ur. 1986 ), ‘Gdynia’ 2021 33. Łukasz Patelczyk (ur. 1986 ), ‘Gdynia’ 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 50×40 cm Opisany na odwrocie Nel, Gdynia, 2021, Łukasz Patelczyk 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 15000 SKU: 6b60b0545001 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25661