Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki33. Katarzyna Słowiańska-Kucz, “Bez tytułu”, 2021 33. Katarzyna Słowiańska-Kucz, “Bez tytułu”, 2021 Opis pozycji: olej, płótno, 30×30 cm Cena wylicytowana: 4 000 Cena wywoławcza: 1800Estymacja: 3500 – 4500 SKU: d46a8c225456 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26496