Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki33. Edward Dwurnik, Tulipany, 2017 33. Edward Dwurnik, Tulipany, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 30x40cm 2. Cena wywoławcza: 15000 3. Cena końcowa: 40000 SKU: 92b72fe33b0e Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23289