Strona głównaVI Aukcja Sztuki32. Mariola Świgulska, Biały puch, 2019 32. Mariola Świgulska, Biały puch, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×100 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 900 1} SKU: 822d1078a68e Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21295