Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki32. Karol Bąk (ur. 1961 ), ‘ Awers’ 2011 32. Karol Bąk (ur. 1961 ), ‘ Awers’ 2011 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej , szagmetal deska, 54×41 cm ,w oprawie 60×47 cm Sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 12000 3. Cena końcowa: 14000 SKU: 5e2aa1095ea6 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25659