Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki32. Jarosław Jaśnikowski, Pustynny portal, 2020 32. Jarosław Jaśnikowski, Pustynny portal, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 50x60cm 2. Cena wywoławcza: 14000 3. Cena końcowa: 26000 SKU: ce475cb2375e Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23288