Strona głównaXIV Aukcja Sztuki32. Izabela Drzewiecka, Arthipnoza, 2021 32. Izabela Drzewiecka, Arthipnoza, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / akryl / płótno, 140 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 1100 3. Cena końcowa: 3200 SKU: 6d5b66fd5f19 Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24577