Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki32. Antoni Fałat, ‘Bez tytułu’, 2007 32. Antoni Fałat, ‘Bez tytułu’, 2007 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 100×80 sygnowany w p. d. rogu 2. Cena wywoławcza: 14000 3. Cena końcowa: 16000 SKU: ef278dbf803f Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25986