Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki31. Michał Kwarciak, Jantar, 2018 r. 31. Michał Kwarciak, Jantar, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 60 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 60 x 50 cm SKU: b6fa8c29a05f Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20494