31. Michał Kwarciak, Jantar, 2018 r.

1. olej/płótno, 60 x 50 cm
2. Cena wywoławcza: 1000

olej/płótno, 60 x 50 cm

SKU: b6fa8c29a05f Kategoria: Product ID: 20494