Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki31. Marcin Telega, In this heart, 2022 31. Marcin Telega, In this heart, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 11000 SKU: 32c79c5c2ee6 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25451