31. Jan Tarasin (1926 Kalisz – 2009 Warszawa ), ‘ Komplkacja ciągu III ‘ 1991
1. Opis pozycji: olej ,płótno, 100×90 cm, w oprawie 102,5×92,5 cm
Sygnowany na odwrociu Komplkacja ciagu III 1991
2. Cena wywoławcza: 120000
3. Cena końcowa: 150000