31. Jan Tarasin (1926 Kalisz – 2009 Warszawa ), ‘ Komplkacja ciągu III ‘ 1991

1. Opis pozycji: olej ,płótno, 100×90 cm, w oprawie 102,5×92,5 cm

Sygnowany na odwrociu Komplkacja ciagu III 1991
2. Cena wywoławcza: 120000
3. Cena końcowa: 150000

SKU: 80c9ec9cbacc Kategoria: Product ID: 25657