Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki31. Jan Bonawentura Ostrowski, Spotkanie miłosne, 2020 31. Jan Bonawentura Ostrowski, Spotkanie miłosne, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 4200 SKU: b19171ddc95a Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22762