Strona głównaVI Aukcja Sztuki31. Jacek Sibilski, Wstazki, 2019 31. Jacek Sibilski, Wstazki, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 73×92 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 921ba54f333b Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21293