Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki31. Jacek Łydżba, ‘Baloon on the gras’, 2023 31. Jacek Łydżba, ‘Baloon on the gras’, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 89×69 sygnowany w l. d. rogu 2. Cena wywoławcza: 2600 3. Cena końcowa: 3200 SKU: 89fe0e21a383 Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25984