Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki31. Daniel Pielucha, Klangor, 2018 31. Daniel Pielucha, Klangor, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 30 x 80 cm, 50 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 4600 SKU: d33fdbcd36b1 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23588