Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki30. Waldemar Jerzy Marszałek, Edek, 2019 30. Waldemar Jerzy Marszałek, Edek, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 70 x 100 cmw oprawie 88 x 118,5 cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 7000 SKU: e8ebba4b3c2d Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22760