30. Stefan Norblin, Saletra chilijska podwaja plony buraków, 1927

1. Opis pozycji: Litografia/papier, 74 x 107 cm
Plakat wydano w warsztacie litograficznym W. Główczewski w Warszawie specjalizującym się w druku wielkoformatowych litografii artystycznych.
stan zachowania: plakat po profesjonalnej konserwacji. Retusz ubytku przy górnej krawędzi, ślady dawnego składania, ślady po zaplamieniu w prawym górnym rogu
2. Cena wywoławcza: 6500

SKU: c721a89f0599 Kategoria: Product ID: 23114