Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki30. Robert Motelski, Światło, 2019 30. Robert Motelski, Światło, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 90 x 130 cm sygnowany i opisany na odwrociu:Światło 28 kwietnia 16;33| Robert Motelski| 2019 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 3500 SKU: 6ddac780913a Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24984