Strona głównaVI Aukcja Sztuki30. Mikołaj Mrozowski, Nokturn, 2019 30. Mikołaj Mrozowski, Nokturn, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 90×100 cm 2. Cena wywoławcza: 900 3. Cena końcowa: 1200 1} SKU: 89934df52500 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21291