30. Dariusz Miliński (ur.1957, Cieplice ), ‘Pinokio z przetrąconym nosem ‘2023

1. Opis pozycji: olej , płótno, 80×70 cm w oprawie 93,5×83,5 cm

Sygnowany na odwrociu
2. Cena wywoławcza: 5000
3. Cena końcowa: 6000

SKU: 2a7cf39fcc22 Kategoria: Product ID: 25655