Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki30. Andrzej Fogtt, Brda, 2020 30. Andrzej Fogtt, Brda, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 130 x 180 cm 2. Cena wywoławcza: 43000 3. Cena końcowa: 44000 SKU: dca6a08c6ba3 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23586