3. Vadim Voitekhovitch (ur. 1963, Mozyrz, Białoruś ), ‘ Wieczorne wiadomości ‘ 2022

1. Opis pozycji: olej , płótno, 55×75 cm

Sygnowany l.d.:Voit.2022, sygnowany opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: Vadim Voitekhovitch 2022 olej na płótnie ‘Wieczorne wiadomości ’75x55cm
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 17000

SKU: 3977d1d8cb53 Kategoria: Product ID: 25601