Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki3. Olga Bukowska, Nude, Part II, 2018/2019 r. 3. Olga Bukowska, Nude, Part II, 2018/2019 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 120 x 60 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 olej/płótno, 120 x 60 cm SKU: 36c1ea0678c3 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20438