Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki3. Maja Gajewska, Turkus i biel VI, 2020 3. Maja Gajewska, Turkus i biel VI, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 120x100cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 2200 SKU: 016247112b2d Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23236