Strona głównaXII Aukcja Sztuki3. Krzysztof Kargol, Gotowa do drogi, 2019 3. Krzysztof Kargol, Gotowa do drogi, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 30x40cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 SKU: d599b9fc2600 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23719