29. Ryszard Gieryszewski (ur. 1936 ), ‘ Tym którym odeszli ‘
1. Opis pozycji: drzeworyt barwny, papier 50×68,5 cm, sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu:Tym którym odeszli
2. Cena wywoławcza: 1200
3. Cena końcowa: 2400