Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki29. Katarzyna Środowska, Zimową Porą, 2018 r. 29. Katarzyna Środowska, Zimową Porą, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno 100 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 olej/płótno 100 x 120 cm SKU: 0425fa524747 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20490