Strona głównaXII Aukcja Sztuki29. Eliza Piechnik, Odchodzę, 2020 29. Eliza Piechnik, Odchodzę, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/akryl/pastel/płótno, 70x100cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 1300 SKU: 27fcde271064 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23771