Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki29. Andrzej Fogtt, Jezioro w Kiersztanowie, 2012 29. Andrzej Fogtt, Jezioro w Kiersztanowie, 2012 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 82x120cm 2. Cena wywoławcza: 28000 3. Cena końcowa: 30000 SKU: 58332aadcaff Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23282