Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki28. Marzena Machaj, Czerwone Winogrona, 2018 r. 28. Marzena Machaj, Czerwone Winogrona, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 90 x 140 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1600 olej/płótno, 90 x 140 cm SKU: 99f38fefa6e9 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20488