Strona głównaVI Aukcja Sztuki28. Maciej Wierzbicki, Świątynia, 2019 28. Maciej Wierzbicki, Świątynia, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 06d9e57ea86f Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21287