Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki27. Urszula Kałmykow, Świt nad jeziorem, 2018 r. 27. Urszula Kałmykow, Świt nad jeziorem, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 110 x 60 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1600 olej/płótno, 110 x 60 cm SKU: 2c86844fab89 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20486