Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki27. Piotr Jakubczak, “Kapelusik XV”, 2017 27. Piotr Jakubczak, “Kapelusik XV”, 2017 Opis pozycji: olej, płótno, 62,5×102,5 cm Cena wylicytowana: 3 200 Cena wywoławcza: 3000Estymacja: 5000 – 7000 SKU: 97498872d24a Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26484