Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki27. Łukasz Prządka, Czarna wieża pomiędzy światłami, 2000 27. Łukasz Prządka, Czarna wieża pomiędzy światłami, 2000 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×100 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3800 SKU: 66cce3324683 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23278