27. Izabela Gałązka, W moim ogrodzie rozmyślam

1. Opis pozycji: 2020, olej/płótno, 60 x 60 cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1200

SKU: a23f6a64a8a0 Kategoria: Product ID: 22954