Strona głównaV Aukcja Sztuki27. Danuta Jastrzębowska, Antarctis echoes, 2019 27. Danuta Jastrzębowska, Antarctis echoes, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×30 cm 2. Cena wywoławcza: 400 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 60a8d6558273 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20907