26. Vadim Voitekhovitch, ‘ Pod skrzydłami ‘

1. Opis pozycji: olej , płótno, 55×75 cm

sygnowany l.d.:Voit.2022, sygnowany opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: Vadim Voitekhovitch 2022 77×55 olej na płotnie ‘ Pod skrzydłami wiatru’
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 9500

SKU: 1a2e63d6a267 Kategoria: Product ID: 25647