Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki26. Urszula Tekieli, “Bez tytułu”, 2015 26. Urszula Tekieli, “Bez tytułu”, 2015 Opis pozycji: olej, płótno, 40×40 cm, w oprawie 47×47 cm Cena wylicytowana: 0 Cena wywoławcza: 10000Estymacja: 14000 – 16000 SKU: dd492afa2360 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26482