Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki26. Tomasz Sętowski, Projekcja pomysłu, 2010 26. Tomasz Sętowski, Projekcja pomysłu, 2010 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 100x80cm 2. Cena wywoławcza: 35000 3. Cena końcowa: 44000 SKU: 43bf9eb85763 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23277