Strona głównaX Aukcja Sztuki26. Malwina Cieślik, Znów wędrujemy 26. Malwina Cieślik, Znów wędrujemy Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2018, olej/płótno, 60 x 60 cm 2. Cena wywoławcza: 900 3. Cena końcowa: 1800 SKU: d138152914eb Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22952