26. Katarzyna Oczoś, Biedronki, 2020

1. Opis pozycji: olej/płótno, 80 x 80 cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 1000

SKU: c9f39e137946 Kategoria: Product ID: 24565