Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki26. Joanna Sarapata, Apres la danse, 2021 26. Joanna Sarapata, Apres la danse, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/szlagmetal/pastele/płótno, 120 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 18000 3. Cena końcowa: 34000 SKU: 11d9a549de2c Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23580