25. Nikifor Krynicki (1895 Krynica – 1968 Folusz), “Uczta malarzy, której przewodniczy Nikifor w godności biskupiej”, lata 20 XX w.

Opis pozycji: akwarela, gwarz , papier 17,7×25,7

Cena wylicytowana: 14 000

Cena wywoławcza: 9000
Estymacja: 16000 – 20000

SKU: ae2036c6f069 Kategoria: Product ID: 26480