Strona głównaV Aukcja Sztuki25. Janusz Lewandowski, Zamyślona, 2019 25. Janusz Lewandowski, Zamyślona, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×70 cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 3200 1} SKU: 676f42b0d44f Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20903